WKP331MCPERUKR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
WKP331MCPERUKR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WKP331MCPERUKR
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 330PF 760VAC Y5U RADIAL
Foi de date: WKP331MCPERUKR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WKP331MCPERUKR
Număr parc WKP331MCPERUKR Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 330PF 760VAC Y5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 338278 pcs Fișa cu date WKP331MCPERUKR.pdf
Tensiune - evaluat 760VAC Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Y5U (E)
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie WKP
Evaluări X1, Y1 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc capacitanță 330pF