VS-61CTQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-61CTQ035PBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-61CTQ035PBF
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
Foi de date: VS-61CTQ035PBF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS-61CTQ035PBF
Număr parc VS-61CTQ035PBF Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56538 pcs Fișa cu date VS-61CTQ035PBF.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 610mV @ 30A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 35V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume VS61CTQ035PBF
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 30A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 35V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 30A