VS-15CTQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-15CTQ035PBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-15CTQ035PBF
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
Foi de date: 1.VS-15CTQ035PBF.pdf2.VS-15CTQ035PBF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS-15CTQ035PBF
Număr parc VS-15CTQ035PBF Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90712 pcs Fișa cu date 1.VS-15CTQ035PBF.pdf2.VS-15CTQ035PBF.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 550mV @ 7.5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 35V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume *15CTQ035PBF
15CTQ035PBF
15CTQ035PBF-ND
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 7.5A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 800µA @ 35V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 7.5A Numărul părții de bază 15CTQ035