VJ0805D331MXPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805D331MXPAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VJ0805D331MXPAT
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 0805
Foi de date: VJ0805D331MXPAT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VJ0805D331MXPAT
Număr parc VJ0805D331MXPAT Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 325040 pcs Fișa cu date VJ0805D331MXPAT.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie VJ HIFREQ
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss descriere detaliata 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 330pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency