VDRS14T175BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14T175BSE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VDRS14T175BSE
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului VARISTOR 275V 4.5KA DISC 16MM
Foi de date: VDRS14T175BSE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VDRS14T175BSE
Număr parc VDRS14T175BSE Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere VARISTOR 275V 4.5KA DISC 16MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 185834 pcs Fișa cu date VDRS14T175BSE.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 275V Tensiunea varistorului (Min) 247.5V
Tensiunea varistorului (Max) 302.5V Serie VDRS
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 16mm
Alte nume 2322 595 51716
BC1451
VDRS14T175BSC
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 225V
AC Volt maxim 175V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 67J descriere detaliata 275V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm
Curent - Surge 4.5kA Capacitate @ Frecventa 750pF @ 1kHz