T95R226M050CSSS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T95R226M050CSSS
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 50V 20% 2824
Foi de date: T95R226M050CSSS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T95R226M050CSSS
Număr parc T95R226M050CSSS Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP TANT 22UF 50V 20% 2824 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 18203 pcs Fișa cu date T95R226M050CSSS.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serie TANTAMOUNT®, T95 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2824 (7260 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Codul dimensiunii producătorului R
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.150" (3.80mm)
Caracteristici High Reliability Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 390 mOhm descriere detaliata 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V 2824 (7260 Metric) 390 mOhm
capacitanță 22µF