T95D336K025CSSS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T95D336K025CSSS
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Foi de date: T95D336K025CSSS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T95D336K025CSSS
Număr parc T95D336K025CSSS Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 33967 pcs Fișa cu date T95D336K025CSSS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Serie TANTAMOUNT®, T95 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici High Reliability Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 260 mOhm descriere detaliata 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 260 mOhm
capacitanță 33µF