ST4TA202
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ST4TA202
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Foi de date: ST4TA202.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ST4TA202
Număr parc ST4TA202 Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5875 pcs Fișa cu date ST4TA202.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serie ST4 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 2 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume RST4ETA202TR-ND
ST-4TA202
ST4A202TR
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 2 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment