RT055AS2201KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT055AS2201KB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RT055AS2201KB
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului POT 2.2K OHM 55W WIREWOUND LIN
Foi de date: RT055AS2201KB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 319 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 319 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RT055AS2201KB
Număr parc RT055AS2201KB Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere POT 2.2K OHM 55W WIREWOUND LIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 319 pcs Fișa cu date RT055AS2201KB.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp - Serie RT55
Rotație 300° Material rezistiv Wirewound
Rezistență (Ohms) 2.2k Putere (Wați) 55W
ambalare Bulk Alte nume RTAS-2.2KA
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2.2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 55W Solder Lug
Bucșă filetată M10 x 0.75 Construit în Switch None
Tip de ajustare User Defined Tipul actuatorului Round
Lungimea actuatorului 0.984" (25.00mm) Diametrul acționării 0.236" (6.00mm)