PCAN0805K2R00FST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PCAN0805K2R00FST5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCAN0805K2R00FST5
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2 OHM 1% 1W 0805
Foi de date: 1.PCAN0805K2R00FST5.pdf2.PCAN0805K2R00FST5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCAN0805K2R00FST5
Număr parc PCAN0805K2R00FST5 Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere RES SMD 2 OHM 1% 1W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 171762 pcs Fișa cu date 1.PCAN0805K2R00FST5.pdf2.PCAN0805K2R00FST5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie PCAN Rezistenţă 2 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 764-1231-2
PCAN0805K2R0FST5
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.46mm) Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film