OSOPTA2001CT1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OSOPTA2001CT1
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 10 RES 2K OHM 20SSOP
Foi de date: OSOPTA2001CT1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OSOPTA2001CT1
Număr parc OSOPTA2001CT1 Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere RES ARRAY 10 RES 2K OHM 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44494 pcs Fișa cu date OSOPTA2001CT1.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
Serie OSOP Rezistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului ±0.025% Rezistență (Ohms) 2k
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 10 Număr de știfturi 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.068" (1.73mm)
descriere detaliata 2k Ohm ±0.25% 100mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Isolated