MCS0402UD2002BE000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS0402UD2002BE000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCS0402UD2002BE000
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0402
Foi de date: MCS0402UD2002BE000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCS0402UD2002BE000
Număr parc MCS0402UD2002BE000 Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 349189 pcs Fișa cu date MCS0402UD2002BE000.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie MC ATAU - Precision Rezistenţă 20 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.015" (0.37mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 20 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film