CWR26MB106KBHA\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWR26MB106KBHA\PR
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
Foi de date: CWR26MB106KBHA\PR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWR26MB106KBHA\PR
Număr parc CWR26MB106KBHA\PR Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3076 pcs Fișa cu date CWR26MB106KBHA\PR.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serie Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2915 (7338 Metric) Alte nume CWR26MB106KBHA\PR-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului H
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.125" (3.17mm)
Caracteristici Military Rata de eșec B (0.1%)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 500 mOhm descriere detaliata 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm
capacitanță 10µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CWR26MB106KBHB\TR
CWR26MB106KBHB\TR
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
In stoc: 3244 pcs
Descarca: CWR26MB106KBHB\TR.pdf
RFQ
CWR26MB106KBHA\TR
CWR26MB106KBHA\TR
In stoc: 3882 pcs
Descarca: CWR26MB106KBHA\TR.pdf
RFQ
CWR26MB106JCHZ\HR
CWR26MB106JCHZ\HR
Descriere: CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Descarca: CWR26MB106JCHZ\HR.pdf
CWR26MB106KBHA\HR
CWR26MB106KBHA\HR
Descarca: CWR26MB106KBHA\HR.pdf
CWR26MB106KBHA
CWR26MB106KBHA
Descarca: CWR26MB106KBHA.pdf
CWR26MB106KBHC
CWR26MB106KBHC
Descarca: CWR26MB106KBHC.pdf
CWR26MB106JCHZ\PR
CWR26MB106JCHZ\PR
Descarca: CWR26MB106JCHZ\PR.pdf
CWR26MB106JCHZ\TR
CWR26MB106JCHZ\TR
Descarca: CWR26MB106JCHZ\TR.pdf
CWR26MB106KBHB\PR
CWR26MB106KBHB\PR
Descarca: CWR26MB106KBHB\PR.pdf
CWR26MB106KBHB
CWR26MB106KBHB
Descarca: CWR26MB106KBHB.pdf
CWR26MB106JCHZ
CWR26MB106JCHZ
Descarca: CWR26MB106JCHZ.pdf
CWR26MB106KBHB\HR
CWR26MB106KBHB\HR
Descarca: CWR26MB106KBHB\HR.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW