CWR26KB106JBGC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWR26KB106JBGC\PR
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
Foi de date: CWR26KB106JBGC\PR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWR26KB106JBGC\PR
Număr parc CWR26KB106JBGC\PR Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2594 pcs Fișa cu date CWR26KB106JBGC\PR.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±5% Dimensiune / Dimensiune 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serie Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2711 (6728 Metric) Alte nume CWR26KB106JBGC\PR-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului G
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.125" (3.17mm)
Caracteristici Military Rata de eșec B (0.1%)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 350 mOhm descriere detaliata 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm
capacitanță 10µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CWR26KB106JBGC\TR
CWR26KB106JBGC\TR
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
In stoc: 3029 pcs
Descarca: CWR26KB106JBGC\TR.pdf
RFQ
CWR26KB106JBGZ
CWR26KB106JBGZ
In stoc: 2758 pcs
Descarca: CWR26KB106JBGZ.pdf
RFQ
CWR26KB106JBGB\PR
CWR26KB106JBGB\PR
Descarca: CWR26KB106JBGB\PR.pdf
CWR26KB106JBGZ\TR
CWR26KB106JBGZ\TR
Descarca: CWR26KB106JBGZ\TR.pdf
CWR26KB106JBGB
CWR26KB106JBGB
Descarca: CWR26KB106JBGB.pdf
CWR26KB106JBGZ\PR
CWR26KB106JBGZ\PR
Descarca: CWR26KB106JBGZ\PR.pdf
CWR26KB106JBGZ\HR
CWR26KB106JBGZ\HR
Descarca: CWR26KB106JBGZ\HR.pdf
CWR26KB106JBGB\TR
CWR26KB106JBGB\TR
Descarca: CWR26KB106JBGB\TR.pdf
CWR26KB106JBGB\HR
CWR26KB106JBGB\HR
Descarca: CWR26KB106JBGB\HR.pdf
CWR26KB106JBGC
CWR26KB106JBGC
Descarca: CWR26KB106JBGC.pdf
CWR26KB106JCGA
CWR26KB106JCGA
Descarca: CWR26KB106JCGA.pdf
CWR26KB106JBGC\HR
CWR26KB106JBGC\HR
Descarca: CWR26KB106JBGC\HR.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW