CDR35BP133AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BP133AFZMAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR35BP133AFZMAT
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 0.013UF 50V 1% BP 1825
Foi de date: CDR35BP133AFZMAT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR35BP133AFZMAT
Număr parc CDR35BP133AFZMAT Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 0.013UF 50V 1% BP 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 30442 pcs Fișa cu date CDR35BP133AFZMAT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.059" (1.50mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1825 (4564 Metric) Alte nume CDR35BP133AFZMAT-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 0.013µF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
capacitanță 0.013µF Aplicații General Purpose