CDR33BP112BKZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP112BKZMAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR33BP112BKZMAT
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 1100PF 100V 10% BP 1210
Foi de date: CDR33BP112BKZMAT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR33BP112BKZMAT
Număr parc CDR33BP112BKZMAT Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 1100PF 100V 10% BP 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 191189 pcs Fișa cu date CDR33BP112BKZMAT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.049" (1.25mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume CDR33BP112BKZMAT-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 1100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
capacitanță 1100pF Aplicații General Purpose