CDR32BP1R3BCZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP1R3BCZPAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR32BP1R3BCZPAT
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 1.3PF 100V BP 1206
Foi de date: CDR32BP1R3BCZPAT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR32BP1R3BCZPAT
Număr parc CDR32BP1R3BCZPAT Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 1.3PF 100V BP 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 227670 pcs Fișa cu date CDR32BP1R3BCZPAT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume CDR32BP1R3BCZPAT-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 1.3pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
capacitanță 1.3pF Aplicații General Purpose