CDR32BP122AFZPAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP122AFZPAP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR32BP122AFZPAP
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 1200PF 50V BP 1206
Foi de date: CDR32BP122AFZPAP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CDR32BP122AFZPAP
Număr parc CDR32BP122AFZPAP Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 1200PF 50V BP 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6380 pcs Fișa cu date CDR32BP122AFZPAP.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec P (0.1%)
descriere detaliata 1200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) capacitanță 1200pF