CDR31BP6R2BCZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP6R2BCZPAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR31BP6R2BCZPAT
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 6.2PF 100V BP 0805
Foi de date: CDR31BP6R2BCZPAT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR31BP6R2BCZPAT
Număr parc CDR31BP6R2BCZPAT Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 6.2PF 100V BP 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 238626 pcs Fișa cu date CDR31BP6R2BCZPAT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec P (0.1%)
descriere detaliata 6.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) capacitanță 6.2pF