CDR31BP2R2BCZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP2R2BCZMAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDR31BP2R2BCZMAT
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP CER 2.2PF 100V BP 0805
Foi de date: CDR31BP2R2BCZMAT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDR31BP2R2BCZMAT
Număr parc CDR31BP2R2BCZMAT Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 2.2PF 100V BP 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 281414 pcs Fișa cu date CDR31BP2R2BCZMAT.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.051" (1.30mm) Coeficientul de temperatură BP
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume CDR31BP2R2BCZMAT-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 2.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
capacitanță 2.2pF Aplicații General Purpose