BFC237895622
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BFC237895622
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL
Foi de date: BFC237895622.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
450 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BFC237895622
Număr parc BFC237895622 Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29284 pcs Fișa cu date BFC237895622.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC 600V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) Serie MKP/MKP378
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Alte nume 222237895622
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
Caracteristici Long Life Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 6200pF Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 6200pF