BFC2373GL331MI
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BFC2373GL331MI
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP FILM 330PF 10% 630VDC RADIAL
Foi de date: BFC2373GL331MI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
450 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BFC2373GL331MI
Număr parc BFC2373GL331MI Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP FILM 330PF 10% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 119380 pcs Fișa cu date BFC2373GL331MI.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie MKT373M Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial
Alte nume 2222373GL331MI Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.728" (18.50mm)
Caracteristici Long Life Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 330pF Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 330pF