BFC237242563
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237242563 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BFC237242563
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
Foi de date: BFC237242563.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BFC237242563
Număr parc BFC237242563 Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149272 pcs Fișa cu date BFC237242563.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) Serie MKT372
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 222237242563
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm)
Caracteristici Long Life Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.056µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.056µF