BFC236611684
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BFC236611684
Producator / Marca: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descrierea produsului CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL
Foi de date: BFC236611684.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BFC236611684
Număr parc BFC236611684 Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61712 pcs Fișa cu date BFC236611684.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 63V Tensiunea nominală - AC 40V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.217" W (10.00mm x 5.50mm) Serie MKT366
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Alte nume 222236611684
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.68µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.68µF