UHD160-1001
ERP PowerERP Power
ERP Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD160-1001
Producator / Marca: ERP Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 160W
Foi de date: UHD160-1001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD160-1001
Număr parc UHD160-1001 Producător ERP Power
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 160W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1522 pcs Fișa cu date UHD160-1001.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 4.00" L x 2.00" W x 1.08" H (101.6mm x 50.8mm x 27.4mm)
Serie UHD160 Putere (Wați) 160W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Universal Input
Eficienţă 90% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13.3A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 13.3A Aprobări cUL, UL, VDE