EVM080W-1250-56
ERP PowerERP Power
ERP Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVM080W-1250-56
Producator / Marca: ERP Power
Descrierea produsului 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Foi de date: EVM080W-1250-56.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVM080W-1250-56
Număr parc EVM080W-1250-56 Producător ERP Power
Descriere 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY, Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2346 pcs Fișa cu date EVM080W-1250-56.pdf
Tensiune - ieșire 40 ~ 56 V Tensiune - Intrare (Min) 120VAC
Tensiune - Intrare (Max) 277VAC Tip Constant Current
Topologie AC DC Converter Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 5.67" L x 2.76" W x 1.57" H (144.0mm x 70.0mm x 40.0mm) Serie EVM
Evaluări IP20 Putere (Wați) 70W
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OTP, OVP, SCP Eficienţă 87%
Dimming Analog, ELV, Triac descriere detaliata 1.25A 40 ~ 56 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 1.25A Aprobări cURus