ESP050W-1400-32
ERP PowerERP Power
ERP Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESP050W-1400-32
Producator / Marca: ERP Power
Descrierea produsului LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 1.4A
Foi de date: ESP050W-1400-32.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESP050W-1400-32
Număr parc ESP050W-1400-32 Producător ERP Power
Descriere LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 1.4A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3535 pcs Fișa cu date ESP050W-1400-32.pdf
Greutate 0.489 lb (222g) Tensiune - ieșire 21 ~ 32 V
Tensiune - Intrare (Min) 120VAC Tensiune - Intrare (Max) 277VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Serie ESP Evaluări IP64, NEMA 410
Putere (Wați) 45W Temperatura de Operare -30°C ~ 90°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OCP, OTP, SCP
Eficienţă 87% Dimming Analog, ELV, Triac
descriere detaliata 1.4A 21 ~ 32 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 1.4A