ESM020W-0440-25
ERP PowerERP Power
ERP Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESM020W-0440-25
Producator / Marca: ERP Power
Descrierea produsului LED DRIVER CC AC/DC 19-25V 440MA
Foi de date: ESM020W-0440-25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESM020W-0440-25
Număr parc ESM020W-0440-25 Producător ERP Power
Descriere LED DRIVER CC AC/DC 19-25V 440MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3803 pcs Fișa cu date ESM020W-0440-25.pdf
Greutate 0.556 lb (252g) Tensiune - ieșire 19 ~ 25 V
Tensiune - Intrare (Min) 120VAC Tensiune - Intrare (Max) 277VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Serie ESM Evaluări IP64, IP20, NEMA 410
Putere (Wați) 11W Temperatura de Operare -30°C ~ 90°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OCP, OTP, SCP
Eficienţă 87% Dimming ELV, Triac
descriere detaliata 440mA 19 ~ 25 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 440mA