B85121A2105A630
EPCOSEPCOS
B85121A2105A630 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B85121A2105A630
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 1UF 20% 600V AXIAL
Foi de date: B85121A2105A630.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B85121A2105A630
Număr parc B85121A2105A630 Producător EPCOS
Descriere CAP FEEDTHRU 1UF 20% 600V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3694 pcs Fișa cu date B85121A2105A630.pdf
Tensiune - evaluat 600V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M6 Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 2.165" Dia x 1.181" L (55.00mm x 30.00mm) Serie B85121
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz Axial - Threaded Terminals Alte nume 495-4503
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Pierdere de inserție 85dB @ 100MHz
Înălțime (Max) - descriere detaliata 1µF Feed Through Capacitor 600V 63A Axial - Threaded Terminals
Rezistența DC (DCR) (Max) - Actual 63A
capacitanță 1µF