| Număr parc | B82805A0363A250 | Producător | EPCOS |
|---|---|---|---|
| cantitate valabila | 26900 pcs | Fișa cu date | B82805A0363A250.pdf |
| Tensiune - Primar | - | Tensiune - Izolare | 500VAC |
| Tensiune - auxiliar | - | Tip | For DC/DC Converters |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm) | Serie | B82805 |
| ambalare | Tape & Reel (TR) | Alte nume | 495-7213-2 B82805A 363A250 B82805A363A250 |
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 125°C | Tipul de montare | Surface Mount |
| Chipset-ul intenționat | - | Inductanță @ Frecvență | 36µH @ 50kHz |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.224" (5.70mm) | Frecvență | 250kHz |
| urmă | 0.315" L x 0.378" W (8.00mm x 9.60mm) | Chipset Producător | - |