B82791G2351N001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82791G2351N001
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CMC 22MH 350MA 2LN TH
Foi de date: B82791G2351N001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82791G2351N001
Număr parc B82791G2351N001 Producător EPCOS
Descriere CMC 22MH 350MA 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49613 pcs Fișa cu date B82791G2351N001.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 80V Tensiunea nominală - AC 42V
Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) Serie B82791
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Horizontal, 4 PC Pin Alte nume B82791G2351N 1
B82791G2351N 1
B82791G2351N1
B82791G2351N1-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 22mH @ 10kHz
Înălțime (Max) 0.315" (8.00mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 22mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 350mA DCR 1.9 Ohm (Typ)
Rezistența DC (DCR) (Max) 1.9 Ohm (Typ) Rating-ul curent (Max) 350mA