B82731T2451A020
EPCOSEPCOS
B82731T2451A020 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82731T2451A020
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CMC 47MH 450MA 2LN TH
Foi de date: B82731T2451A020.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
576 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82731T2451A020
Număr parc B82731T2451A020 Producător EPCOS
Descriere CMC 47MH 450MA 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66423 pcs Fișa cu date B82731T2451A020.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.846" L x 0.531" W (21.50mm x 13.50mm) Serie B82731
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Horizontal, 4 PC Pin Alte nume 495-2049
B82731T2451A 20
B82731T2451A20
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 47mH @ 10kHz
Înălțime (Max) 0.831" (21.10mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 450mA DCR 2.8 Ohm (Typ)
Rezistența DC (DCR) (Max) 2.8 Ohm (Typ) Rating-ul curent (Max) 450mA