B82731M2112A030
EPCOSEPCOS
B82731M2112A030 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82731M2112A030
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CMC 10MH 1.1A 2LN TH
Foi de date: B82731M2112A030.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82731M2112A030
Număr parc B82731M2112A030 Producător EPCOS
Descriere CMC 10MH 1.1A 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47158 pcs Fișa cu date B82731M2112A030.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm) Serie B82731
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin Alte nume 495-2760
B82731M2112A 30
B82731M2112A30
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 10mH @ 10kHz
Înălțime (Max) 0.807" (20.50mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 400 mOhm (Typ)
Rezistența DC (DCR) (Max) 400 mOhm (Typ) Rating-ul curent (Max) 1.1A