B82726S2203A020
EPCOSEPCOS
B82726S2203A020 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82726S2203A020
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CMC 1.6MH 20A 2LN TH
Foi de date: B82726S2203A020.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
91 pcs
182 pcs
546 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82726S2203A020
Număr parc B82726S2203A020 Producător EPCOS
Descriere CMC 1.6MH 20A 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7472 pcs Fișa cu date B82726S2203A020.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 0.906" W (50.00mm x 23.00mm) Serie B82726
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin Alte nume 495-5741
B82726S2203A 20
B82726S2203A20
B82726S2203A20-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 1.6mH @ 10kHz
Înălțime (Max) 1.929" (49.00mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 1.6mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 4.5 mOhm (Typ)
Rezistența DC (DCR) (Max) 4.5 mOhm (Typ) Rating-ul curent (Max) 20A