B82724A2501N020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82724A2501N020
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CMC 68MH 500MA 2LN TH
Foi de date: B82724A2501N020.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82724A2501N020
Număr parc B82724A2501N020 Producător EPCOS
Descriere CMC 68MH 500MA 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39345 pcs Fișa cu date B82724A2501N020.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm) Serie B82724
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz Horizontal, 4 PC Pin Alte nume B82724A2501N 20
B82724A2501N20
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 68mH @ 10kHz
Înălțime (Max) 0.776" (19.70mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 68mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2 Ohm (Typ)
Rezistența DC (DCR) (Max) 2 Ohm (Typ) Rating-ul curent (Max) 500mA