B82723A2501N001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82723A2501N001
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CMC 56MH 500MA 2LN TH
Foi de date: B82723A2501N001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82723A2501N001
Număr parc B82723A2501N001 Producător EPCOS
Descriere CMC 56MH 500MA 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28245 pcs Fișa cu date B82723A2501N001.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 1.102" L x 1.063" W (28.00mm x 27.00mm) Serie B82723
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz Horizontal, 4 PC Pin Alte nume 495-77075
B82723A2501N 1
B82723A2501N001-ND
B82723A2501N1
B82723A2501N1-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 56mH @ 10kHz
Înălțime (Max) 0.661" (16.80mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 56mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.1 Ohm (Typ)
Rezistența DC (DCR) (Max) 2.1 Ohm (Typ) Rating-ul curent (Max) 500mA