B82722A2501N001
EPCOSEPCOS
B82722A2501N001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82722A2501N001
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CMC 27MH 500MA 2LN TH
Foi de date: B82722A2501N001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82722A2501N001
Număr parc B82722A2501N001 Producător EPCOS
Descriere CMC 27MH 500MA 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30624 pcs Fișa cu date B82722A2501N001.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.894" L x 0.878" W (22.70mm x 22.30mm) Serie B82722
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz Horizontal, 4 PC Pin Alte nume 495-2744
B82722A2501N 1
B82722A2501N 1
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanță @ Frecvență 27mH @ 10kHz
Înălțime (Max) 0.524" (13.30mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.2 Ohm (Typ)
Rezistența DC (DCR) (Max) 1.2 Ohm (Typ) Rating-ul curent (Max) 500mA