B82498F3120J001
EPCOSEPCOS
B82498F3120J001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82498F3120J001
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD
Foi de date: B82498F3120J001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82498F3120J001
Număr parc B82498F3120J001 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 308166 pcs Fișa cu date B82498F3120J001.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 500MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume B82498F3120J 1
B82498F3120J1
B82498F3120J1-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ceramic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 250MHz Inductanţă 12nH
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Frecventa - Self Resonant 4GHz
descriere detaliata 12nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 90 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 90 mOhm Max
Ratingul curent 700mA Curent - saturație -