B82496C3120J000
EPCOSEPCOS
B82496C3120J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82496C3120J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 12NH 450MA 350 MOHM
Foi de date: B82496C3120J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82496C3120J000
Număr parc B82496C3120J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 12NH 450MA 350 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 236648 pcs Fișa cu date B82496C3120J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 14 @ 100MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume 495-1827-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ceramic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 12nH
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Frecventa - Self Resonant 5GHz
descriere detaliata 12nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 350 mOhm Max
Ratingul curent 450mA Curent - saturație -