B82476A1222M000
EPCOSEPCOS
B82476A1222M000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82476A1222M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 6.1A 10.5 MOHM
Foi de date: B82476A1222M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82476A1222M000
Număr parc B82476A1222M000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 2.2UH 6.1A 10.5 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 121658 pcs Fișa cu date B82476A1222M000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
ecranare Unshielded Serie B82476A1
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 495-2687-2
B82476A1222M
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.200" (5.08mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.1A 10.5 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 10.5 mOhm Max
Ratingul curent 6.1A Curent - saturație 7A