B82473A1103K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82473A1103K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
Foi de date: B82473A1103K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82473A1103K000
Număr parc B82473A1103K000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 143031 pcs Fișa cu date B82473A1103K000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
ecranare Unshielded Serie B82473A1
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume B82473A1103K
B82473A1103K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 70 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 70 mOhm Max
Ratingul curent 2.3A Curent - saturație 2.5A