B82442T1563K050
EPCOSEPCOS
B82442T1563K050 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82442T1563K050
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 600MA 679 MOHM
Foi de date: B82442T1563K050.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82442T1563K050
Număr parc B82442T1563K050 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 56UH 600MA 679 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137342 pcs Fișa cu date B82442T1563K050.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 2220 (5650 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume B82442T1563K 50
B82442T1563K50
B82442T1563K50-ND
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 56µH
Înălțime - așezată (Max) 0.209" (5.30mm) Frecventa - Self Resonant 7.5MHz
descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 679 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 679 mOhm Max
Ratingul curent 600mA Curent - saturație 1.01A