B82442H1393K000
EPCOSEPCOS
B82442H1393K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82442H1393K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 520MA 580 MOHM
Foi de date: B82442H1393K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82442H1393K000
Număr parc B82442H1393K000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 39UH 520MA 580 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 187968 pcs Fișa cu date B82442H1393K000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 2220 (5650 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume B82442H1393K
B82442H1393K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) 0.209" (5.30mm) Frecventa - Self Resonant 9.5MHz
descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 580 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 580 mOhm Max
Ratingul curent 520mA Curent - saturație -