B82442A1984A
EPCOSEPCOS
B82442A1984A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82442A1984A
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 980UH 85MA 15 OHM SMD
Foi de date: B82442A1984A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B82442A1984A
Număr parc B82442A1984A Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 980UH 85MA 15 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6974 pcs Fișa cu date B82442A1984A.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±0.3nH
Pachetul dispozitivului furnizor 2220 (5650 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 8 @ 16kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume B82442A1984A000 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 16kHz Inductanţă 980µH
Înălțime - așezată (Max) 0.209" (5.30mm) Frecventa - Self Resonant 1.8MHz
descriere detaliata 980µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 15 Ohm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 15 Ohm Max
Ratingul curent 85mA Curent - saturație -