B82442A1472K000
EPCOSEPCOS
B82442A1472K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82442A1472K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 950MA 88 MOHM
Foi de date: B82442A1472K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82442A1472K000
Număr parc B82442A1472K000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 4.7UH 950MA 88 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 132697 pcs Fișa cu date B82442A1472K000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 2220 (5650 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume 495-1778-2
B82442A1472K
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.209" (5.30mm) Frecventa - Self Resonant 29MHz
descriere detaliata 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 88 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 88 mOhm Max
Ratingul curent 950mA Curent - saturație -