B82442A1104J000
EPCOSEPCOS
B82442A1104J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82442A1104J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 250MA 1.28 OHM
Foi de date: B82442A1104J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82442A1104J000
Număr parc B82442A1104J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 100UH 250MA 1.28 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149521 pcs Fișa cu date B82442A1104J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 2220 (5650 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume B82442A1104J
B82442A1104J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 796kHz Inductanţă 100µH
Înălțime - așezată (Max) 0.209" (5.30mm) Frecventa - Self Resonant 6MHz
descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.28 Ohm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 1.28 Ohm Max
Ratingul curent 250mA Curent - saturație -