B82432T1563K000
EPCOSEPCOS
B82432T1563K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82432T1563K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD
Foi de date: B82432T1563K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82432T1563K000
Număr parc B82432T1563K000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 56UH 300MA 2 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 300570 pcs Fișa cu date B82432T1563K000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 (4532 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume 495-1982-2
B82432T1563K
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 56µH
Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm) Frecventa - Self Resonant 10MHz
descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 2 Ohm Max
Ratingul curent 300mA Curent - saturație -