B82432A1153J000
EPCOSEPCOS
B82432A1153J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82432A1153J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED INDUCT 15UH 280MA 1.25 OHM
Foi de date: B82432A1153J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82432A1153J000
Număr parc B82432A1153J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED INDUCT 15UH 280MA 1.25 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217775 pcs Fișa cu date B82432A1153J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 (4532 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume B82432A1153J Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 15µH
Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm) Frecventa - Self Resonant 17MHz
descriere detaliata 15µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 1.25 Ohm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 1.25 Ohm Max
Ratingul curent 280mA Curent - saturație -