B82422A1222K100
EPCOSEPCOS
B82422A1222K100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82422A1222K100
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 270MA 750 MOHM
Foi de date: B82422A1222K100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B82422A1222K100
Număr parc B82422A1222K100 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 2.2UH 270MA 750 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186696 pcs Fișa cu date B82422A1222K100.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 (3225 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 25 @ 7.96MHz
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume 495-1699-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Frecventa - Self Resonant 125MHz
descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 750 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 750 mOhm Max
Ratingul curent 270mA Curent - saturație -