B82422A1103K100
EPCOSEPCOS
B82422A1103K100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82422A1103K100
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD
Foi de date: B82422A1103K100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82422A1103K100
Număr parc B82422A1103K100 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 10UH 180MA 1.6 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 205883 pcs Fișa cu date B82422A1103K100.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 (3225 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie SIMID
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume 495-1695-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Frecventa - Self Resonant 25MHz
descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 1.6 Ohm Max
Ratingul curent 180mA Curent - saturație -